סוף מעשה במחשבה תחילה - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
ייעוץ וליווי בנדל"ן מקרקעין - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
באתר תמצאו תוכן עדכני וחדשותי בנדלן
חוזים רכישת נדלן - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
כתיבת צוואה - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה

המלצות Recommendations

 

 

28/05/18

ליאורה, בזכותך תהליך קניית הדירה היה תהליך נעים. לכל אורך הדרך היית עבורנו לכל שאלה ובקשה. עשית זאת בצורה נעימה, מקצועית ודקדקנית. זכינו להכיר אישה מקסימה מלאה בידע זמינה ללקוחותיה ונלחמת עבורם לאורך כל הדרך. מודים לך מקרב לב ובטוחים שנמשיך איתך. 

אורי ונועה בן ששון 


 

13/07/2017

ליאורה היקרה שלום,

כבר מהמפגש הראשוני בבית הקפה ראיתי שיש לנו עסק עם מקצוענית וידעתי שבחרנו נכון.

בצענו עסקה מאוד מורכבת מול תושבי חוץ בעזרתה המסורה של ליאורה ,יש לומר שהעסקה הצריכה מקצועיות וידע רב בעקבות מורכבותה של עסקה זו.

תמיד ידענו שיש על מי לסמוך. ליאורה תמיד נמצאת בפרטים המקצועיים,בעזרה במשא ומתן ובשימוש בקשריה האישיים למול הרשויות,הבנקים ואנשי מקצוע ,כל זאת נעשה באדיבות,באורח רוח עד להשגת התנאים האופטימליים עבורנו.

אין ספק שאני ואשתי נבצע בעתיד גם עסקאות של קניה ומכירה בעזרתה של ליאורה .

אז בהזדמנות זאת אנחנו רוצים להדות לך על התמיכה,ההתמדה והנחישות ,לקוחות שיבחרו בך לייצג אותם לא יתאכזבו.

נ.ב .אני ואשתי לא פעם נזכרים כי ללא פנינו אלייך סביר להניח שהעסקה לא הייתה יוצאת לפועל בלעדייך.

נועם ורונית

 


 שלום לך ליאורה יקרה, 

אני מבקשת להודות לך על הטיפול המסור בתיק של דודתי, ניצולת שואה. התפעלתי מהדרך המיוחדת שלך להוביל את הדיון בנעימות, ברגישות ויחד עם זאת בנחישות.

מולנו ישבו אנשים עוצמתיים, בעלי שררה, נחושים בדעתם. את, קשובה ורגועה, איפשרת לצד שמנגד להרגיש בנוח, לצאת בכבוד, אבל בסופו של דבר לקבל את הדין.

עורכי הדין , בדרך כלל אנשים מלומדים, חכמים ונבונים, ואצלך ליאורה מצאתי בנוסף, מצרך נדיר- תבונת הלב. 

יהי רצון שה' יאיר דרכך להמשיך ולהצליח וגם לעזור לעוד אנשים בדרכך המיוחדת. 

בהערכה רבה,

רחל ניסים 


25/6/17 ר"ח תמוז תשע"ז

עורך דין ליאורה גדיש הינה עורכת דין מן המעלה הראשונה וזכינו להשתמש בשירותיה כבר ארבע פעמים. השירותים המתקבלים ממשרדה הנם תמיד ברמה מעולה , יסודיים ושירותיים. אנחנו ממליצים מאוד להשתמש בשירותיה.  

תמר ודוד פרידנברג  


May 2017

I was initially recommended to Liora Gadish Law Firm by a mutual friend. Through her excellent professional skills she has helped me with my real estate matters, and has always been happy to help and explain things in a more technical detail. Her knowledge and connections through her networking was very beneficial to my needs, and went beyond the scope of duty as a lawyer.

As a client who lives outside of Israel, Liora had no problem to communicate with me throughout any time zone issues and was always available day and night. With a great work ethic and professional talent, there is no doubt that for future matters I will use her professional services.

I appreciate all that she has done, and thank her for being a friendly and helpful lawyer.

Lahav family, USA 


9 במאי 2017

קיבלתי המלצה על שירותיה של עו"ד ליאורה גדיש, הגעתי לפגישת הכרות ולא התאכזבתי.

ליאורה עזרה לי בעריכת חוזה לרכישת דירה. היא עברה על החוזה ביסודיות ושמה לב לדקויות קטנות שעשויות היו להוביל לתחזיות שחורות. השינויים והתיקונים  שליאורה הצליחה לעשות בחוזה, הוכיחו את עצמם לאורך כל הדרך. בנוסף היא הגיעה וליוותה אותי בפגישת חתימת החוזה מול הקבלן ועמדה מולו באסרטיביות ראויה לציון.

מעבר למקצועיות, זכיתי להכיר עו"ד לבבית וחמה, שעזרה לי לקבל החלטות נבונות, לאו דוקא משפטיות,  עם ראייה כוללת.

ליאורה תמיד זמינה, נגישה וחוזרת.

ממליצה בחום.

אפרת ה. מושב נחושה 

 


23 ינואר 2017

ליאורה יקרה,                                                      ‏

לפני מספר חודשים החליטו הורי אשתי למכור את הווילה שברשותם. גויסתי לסייע במשימה ואף נמצא קונה פוטנציאלי. אך לא היה לנו עו"ד מטעמינו.

החלתי במסע חיפושים סיזיפי ומצאתי את עצמי משוטט ברשת וסורק את עורכי הדין באזורינו. עברתי עשרות רבות של מועמדים  ולבסוף נתקלתי בדף הבית שלך. הוקסמתי ממנו והגעתי למסקנה שחייב להיות קשר בין האתר , תוכנו ועיצובו לבינך.

כעבור מס דקות כבר שוחחנו בטלפון ולמחרת נפגשת עם ההורים. הטיפול היה כלל לא פשוט הן בגלל סיבוכים בירוקרטים הקשורים בנכס. ליאורה, במהלך המכירה גילינו שאת אישה מדהימה, עו"ד מקצועית, רגישה , אך גם אסרטיבית שכל הזמן דואגת לאינטרסים שלנו – לעיתים יותר מאתנו. ההרגשה של כל המשפחה הייתה שקיבלנו " תמורה מלאה בעד האגרה" .

אני רוצה להודות לך באופן אישי על שמירת קו פתוח , על היותך שם בכל רגע ורגע גם בשעות לא שגרתיות , ותמיד עם חיוך, נינוחות, והקרנה חיובית. יישר כח ותודה שהיה לנו את הזכות להיעזר בשרותייך.

ב ב ר כ ה,

אריק פריימן 

 


דצמבר 2016

את ליאורה הכרנו בחתימה של חוזה הרכישה של דירתנו בת״א. העסקה לא הייתה פשוטה כלל והתנהלה  בשלבים מאד מוקדמים של הפרויקט (שלב טרום קבלת היתר בנייה), עם הרבה חוסר ודאות, תחת לחץ של יזמים ומשקיעים לסגור את הלקוח הראשון וזאת כאשר לקוח נוסף וגמיש יותר מעוניין מאד ברכישה של אותו הנכס.

הלחץ של המשקיעים נבע מכך שמספיקה הייתה עסקה אחת כדי להריץ את הפרויקט והם לא היו מעוניינים לחתום עם יותר מלקוח אחד.

כאשר בחרנו את ליאורה כמייצגת אותנו בהסכם היה מאד חשוב לנו לבחור בעו"ד אשר רואה כמטרתו העיקרית להגיע לסיכום ולסגירה מתוך שיתוף פעולה, מתוך הבנה אמתית שרק דרך Win-Win שבו שני הצדדים מגדירים מהם העקרונות הקריטיים מבחינתם ומוכנים להתפשר על פרטים בעלי חשיבות משנית, רק אז יוכל להסגר הסכם בו שני הצדדים יצאו מרוצים. יותר מכך, כיון שהסכם הוא רק תחילתה של הדרך, היה חשוב לנו כי ישמר שיתוף הפעולה בהמשך, ויחד עם זאת יוכנסו הגנות מלאות עבורנו במקרה והפרויקט עולה על שרטון בהמשך.

חשוב היה לנו מאד כי עו"ד שיבחר לא ירים בקלות ידיים ויקל לפוצץ הסכמים במיוחד לאור ניסיוננו עם עו"ד אחרים מן העבר.

לפני שבחרנו בליאורה ראיינו מספר עו"ד ומיד כבר בהתקשרות הטלפונית הראשונית הרגשנו בחיבור, התרשמנו כי ליאורה מתאימה לחלוטין להשקפת עולמנו וכי היא תייצג אותנו בצורה נאמנה ונעימה.

ליאורה הפגינה הרבה קור רוח, סבלנות ועמידה איתנה על האינטרסים שלנו לכל אורך המו"מ. הייתה מאד ממוקדת בזמן הדיונים הטלפוניים והפרונטליים (עם עו"ד המוכר) כאחד. הפגינה מקצועיות רבה וגם גמישות בשעות העבודה כולל תכתובות מול עורך הדין ומולנו עד השעות הקטנות של הלילה מתוך הנסיבות הנדרשות.  היא ניהלה דיונים מאד קשים ומתישים עם עורך דין המוכר אשר היה בעל רמת גמישות מזערית לכל שינוי בחוזה. בסופו של דבר הצלחנו להכניס רוב ההערות במאמץ משותף, חלק מן ההערות ליאורה סגרה לבד וחלק פתרנו יחדיו מול היזם. לליאורה היה מאד חשוב לא סתם להגיע להסכם אלא לבנות מערכת הגנות חזקה בכל התסריטים האפשריים של שיבוש העסקה במיוחד היות שהיה מדובר בפרויקט בשלב מוקדם של טרום אישורי בניה.

במהלך הדיונים המתישים היו לא מעט נקודות שבירה בהן חשבנו כי העסקה אינה עומדת להתממש אך ליאורה היוותה בכל העת גורם מלכד ולא מפלג עם הרבה סבלנות ומקצועיות ומציאת דרכים מקוריות לעזור לשני הצדדים למצוא את הדרך המוסכמת המשותפת.

אנו ממליצים בחום על ליאורה ונשמח לעבוד עמה בהמשך !

אנה ואלון

 


28/11/16

ליאורה יקרה, הגענו אלייך בעקבות המלצות חמות וחד משמעיות מחברים ,כשאנחנו למודי אכזבות מעורכי- דין אחרים מעסקאות קודמות.

נפעמנו לגלות עורכת דין שמסורה כל כך לעבודתה, עובדת ברצינות וביסודיות, משקיעה את כל כולה לטובת הלקוחות שלה, נלחמת עבורם בלי לוותר, מסבירה בבהירות ובקלות כל משפט או מושג לא ברור מהעולם המשפטי, ומפשטת את כל התהליך עבור הלקוחות.

קיבלנו שרות מצויין, הן ממך והן מהמזכירה שלך, שרות שהוא מעל ומעבר למצופה, מאורגן,מסודר, ברור, והעיקר-לטובתנו.

שתי עסקאות כבר ביצענו דרכך, ואין לי ספק שבעתיד נפנה רק אלייך.

אני חייבת להוסיף, שבתחילת התהליך חשבנו על האופציה לקחת עורך דין אחר שביקש רק כשליש מהמחיר....היום, אני כל כך שמחה שלא עשינו זאת, ומודה מקרב לב לחברים שעודדו אותנו לעשות את הדבר הנכון ולבצע את התהליך איתך. לא היה דבר יותר נכון מזה!!!! את עורכת דין מצויינת, משכמך ומעלה, וחשוב לי להדגיש עבור הלקוחות הפוטנציאלים - הדבר החכם ביותר שאתם יכולים לעשות עבור עצמכם הוא לשכור את שרותיה של ליאורה גדיש. אתם רק תרוויחו מזה!!

אני מאחלת לך, ליאורה, עוד הרבה שנים של עבודה ברמת מצויינות כזו ועוד הרבה לקוחות מרוצים, כי לא נוותר על השרות שלך!

מעריכים מאוד, ומודים לך על אישיותך הנעימה השרות המעולה,

רוני ושרית גאסט, רעננה

 


22/11/16

בשבע השנים האחרונות יצא לי להיעזר בשירותים של עו"ד ליאורה גדיש מספר פעמים – בתהליך קנייה, השכרה ולבסוף מכירת דירה. ליאורה היתה זריזה, מדויקת, נחמדה ואינפורמטיבית בכל הקשור לתהליך. כאחד שנכנס לתהליך מכירה בפעם הראשונה, לעבוד עם ליאורה היה תענוג, ממש תחושה של שותף שמלווה אותך ודואג לאינטרסים שלך במהלך התהליך.

לליאורה יש נסיון עשיר מאוד בניהול עסקאות נדל"ן "מרחוק" – מכרתי את דירתי בזמן היותי בחו"ל (הנני תושב חוץ) אז כמובן שליאורה טיפלה לי בכל התהליך בנאמנות, אמינות ומקצועיות גבוהה במיוחד כך שלא הייתי צריך לדאוג מכלום וכמובן לא הייתי צריך להגיע לארץ במיוחד בשום שלב. למען האמת אפילו היו כמה נושאים שליאורה דאגה לאינטרסים שלי יותר משאני עצמי דאגתי. בקיצור אם אתם מחפשים עו"ד לליווי בעסקת נדל"ן בין אם אתם בארץ או תושבי חוץ, ליאורה היא הכתובת לשותף אמין ומקצועי.

בברכה,

עדי טופול

 


 10/11/16

ליאורה יקרה,

כל אחד, המבקש לבצע עסקת רכישה או מכירה של דירה, מבקש לעצמו עורך דין מהימן שניתן לסמוך עליו.

לסמוך עליו כאילו הוא מבצע את העיסקה לעצמו.

לסמוך עליו שיהיה מקצועי, אמין והגון.

לדעת שעורך הדין מקפיד על קוצו של יוד.

לבקש שעורך הדין יהיה סבלני וזמין לכל שאלה קשה כקלה.

לכל המשאלות האלה ישנה תשובה אחת – עו"ד ליאורה גדיש.

והכל בחיוך ענק, בנועם הליכות ובביטחון.

על כל אלה ועל עוד הרבה תודתי נתונה לך, ליאורה.

בהערכה רבה

ציפי א.

 


9/7/16  י"ג בתמוז תשע"ו

אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על הטיפול המסור והמקצועי בתיק שלנו. לכל אורך הדרך ראינו עד כמה את עובדת ללא לאות ירדת לעומקו של כל פרט.  

מקצועיותך, אנושיותך והזמינות והסבלנות שלך בכל שאלה שהתעוררה גרמה לי לתחושת ביטחון ולידיעה שאני בידיים טובות!

טיפלת בכל ביסודיות ומסירות יוצאת דופן וכל פניה אלייך נענתה תמיד בנעימות ובמאור פנים.

תודה רבה!!!

שושי


 

12/07/16

תודה רבה על שירות מצויין. את אדם ישר, הגון ואמין. נתת לנו הרגשה שאת יחד איתנו רוכשת את הדירה ודואגת למהלך הרציף והתקין של ביצוע ההסכם והעסקה. ועשית את הכל שהעסקה שכל כך רצינו תצא לפועל. נתת לנו הרגשת ביטחון בכל המהלכים עד לסיום הרישום בטאבו. מודים ומוקרים לך על כך.

אורית ואיתי חדייר

 


16/06/2016

"Liora is truly a person of integrity and clarity. If you're buying or selling a house, you'll feel confident you have a lawyer on your side who works with your real interests at heart, fairly and tactfully. Liora will make sure all issues are dealt with in a pleasant yet firm manner to close the deal properly. Her personality will ensure a friendly atmosphere and in our case true friendship. She comes highly recommended."

Sincerely, Yeoshua (Josh) Pinto Management ahuva.com 

USA : 718-569-7722 | Israel: 054-237-6611


05/06/2016

ליאורה היקרה!

רצינו להודות לך מקרב לב על כל העזרה ברכישת הדירה. המקרה שלנו היה לא
פשוט כלל ואת הפגנת רצינות, יסודיות וסבלנות רבה, וכל אלו הקלו עלינו
מאד. הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך ושאנחנו בידיים טובות. ואכן כך היה.
אנחנו מאד מרוצים מהדירה ומודים לך על הכל.
בשורות טובות,

כורש לימור ותומר

 


17 בפברואר, 2016 

בשנים האחרונות קנינו ומכרנו (ילדיי ואנוכי) דירות (ירושה ,השקעות)

אני מניח שדברים דומים קורים במש רבות. 

מבקש להמליץ בחם לתת לליאורה את הובלת המהלכים הללו.

"שחקנית נשמה"מקצועית מתמחה בנדלן.

עברנו מספר אינטרקציות מול עווד אחרים ואין להשוות.

עבורי ועבור משפחתי הקניה והמכירה היו בידיים נאמנות,מקצועיות 

....ולא פחות חשוב חינניות.

אמנון שניר 0523290050


16 בפברואר, 2016

לליאורה גדיש עורכת הדין היקרה,

היה לי ברור שברגע שאצטרך לבחור עורך דין לצורך עריכת חוזה ,אני אצטרך לבחור בקפידה ,אך לאחר ההכרות שלי אתך לא הייתה לי שום התלבטות במי לבחור.

לאחר כל שנות ההכרות שלי אתך זכיתי להכיר גם אשת מקצוע מסורה ,סובלנית ומקצועית. בזכות המקצועיות והמסירות שלך הצלחתי לסיים את החוזה בצורה המהירה והטובה ביותר.

אז רציתי רק לומר תודה!

ד"ר חיים שטיימן


‏16 פברואר, 2016

ליאורה,

כשנזקקים ליעוץ משפטי אין ספק שידע ומקצועיות הם הראשונים במעלה.

כשניתן לשלב מקצועיות, חביבות, חיוך רחב, סבלנות והרגשה טובה – זכית כפליים.

כל זאת ... ועוד ... מצאתי אצלך.

על כך תודתי,

אסנת ברמן


 

30 בדצמבר, 2015

ליאורה היקרה,

ברצוני להעלות על הכתב את תודתי והערכתי הרבה אלייך. טיפלת בנו במס' ענייני נדל"ן ובכולם ניכרה מקצועיותך הרבה. כל נושא מטופל בזמן ובאחריות רבה, תוך מתן מענה לכל ההיבטים הדרושים גם מעבר לחובתך. אך מעבר לכך, אני חייבת לציין בעיקר את אישיותך הנעימה, את היכולת לגשר בין צדדים בעסקאות מורכבות, את החיוך האדיב וכושר המנהיגות המתבטא בחן ונועם.

בטוחני כי כל לקוח שיידרש לשרותייך יצא נשכר ויודה בפה מלא.

שלך בהוקרה רבה,

דורית אליצור, רעננה 


2 Novembre 2015

Bonjour, 

Si vous recherchez une excellente avocate specialisee dans l'immobilier en Israel, je vous recommande vivement Liora Gadish Adv. Elle est tres professionnelle et suivra votre dossier avec precision, acumen et une tres grande maitrise de son sujet. Liora vous accompagnera pas a pas dans toutes vos demarches. Elle est droite, serieuse et tres pro.

Cordialement Vanessa Benillouche 


29 באוקטובר 2015

קיבלנו המלצה על עו"ד ליאורה גדיש לאחר שלוותה עסקה בהצלחה מרובה.

על כן פנינו אליה בבקשה שתייצג אותנו מול הקבלן שממנו רכשנו את דירתנו.

עלי לציין את המקצועיות הרבה, היכולת לרדת לפרטי פרטים, הדאגה לאינטרסים שלנו עד הפרט הקטן ביותר, סבלנותה ונועם ההליכות, היעילות של הטיפול והמענה המידי שהיא נותנת לכל שאלה ובעיה.

ברצוננו להביע את הערכתנו על הטיפול  ואין ספק שנפנה ונעזר בשרותיה גם בעתיד.

אנו ממליצים בחום על עו"ד ליאורה גדיש!!

פנינה ודר' יוסף פרדמן 


11 ביולי 2015

שלום ליאורה,  

עם סיום העברת הדירה שרכשנו על שמנו ברצוננו להודות לך על הליווי שלך לאורך התהליך, מהמשא ומתן עם המוכרים דרך חתימת החוזה ועד להשלמת הרישום הרירה על שמנו.

התרשמנו מאוד מהידע המקצועי הרב, ההקפדה על כל פרט וההדרכה המדוייקת באשר לפעולות שעלנו לבצע והחומרים שעלנו לספק.

בזכותך אף פעם לא הלכנו לאיבוד בלבירינט הביורוקראטי המאפיין תהליך מסוג זה.

במיוחד ברצוננו ציין את  הסבלנות ונועם ההליכות שלך בכל עת. 

בידידות ובהערכה רבה,

אורית ומשה קולט


29 ביוני 2015 

ברצוננו להביע הערכה רבה לעו"ד ליאורה גדיש, שטיפלה ב-3 עסקאות נדל"ן במרוצת השנים האחרונות. עו"ד גדיש מקצועית ביותר, דואגת לאינטרסים של הקונה / המוכר שהינו הלקוח לה, סבלנית ומסבירה את כלל התהליכים הנדרשים והכל בנועם הליכות, מסירות אין קץ וכבוד הדדי. כשעו"ד גדיש מטפלת בעסקה - אנחנו שקטים שהכל יתנהל בצורה מקצועית וטובה מבלי שאנו נצטרך לטפל בדבר. אין לנו ספק כי גם בעתיד נעזר בשירותיה לטובת כל עסקת מקרקעין אליה נדרש. 

מודים לך מאד! ענבל והוד שילה 


28 ביוני 2015

בימים אלה סיימנו בהצלחה את הליך מכירת הבית שלנו ברעננה. התהליך חייב מציאת פתרונות יצירתיים וסבלנות אין קיץ כדי להתמודד עם הבעיות המורכבות שעלו במהלך המכירה. ליאורה, אין לנו ספק שרק בזכות מקצועיותך, עצותיך החכמות , אורך הרוח ונועם הליכות, שגילית , הצלחנו לסיים את התהליך בהצלחה. (ואלולא את היינו "מתפוצצים" יותר מפעם אחת במהלך הדרך). על כך אנחנו רוצים להודות לך מכל הלב ונשמח להמליץ עליך לכל לקוח רלוונטי.  

בכבוד רב ובברכה,

פנינה ודוד שחם  


26 במאי 2015

אני שמח להמליץ בחום על עורכת הדין ליאורה גדיש, ולשתף את שביעות רצוני המלאה שמבוססת על עבודתה עבורי בתחומי הנדל"ן והירושה.
ליאורה מקצוענית ומנוסה שמכירה את תחום הנדל"ן לפרטי פרטיו,  מנהלת את תהליך חתימת החוזה וביצועו בהצלחה רבה, שומרת היטב על האינטרסים של לקוחה, נגישה ונותנת מענה מהיר לשאלות ובעיות שעולים תוך כדי תהליך סגירת העיסקה, והכל  באווירה טובה מאד ובמחיר הגון.
 
אבנר חן

 25 במאי 2015

 ברצוננו להמליץ בחום על עו"ד ליאורה גדיש.

חיפשנו עו"ד שייצגנו במו"מ לרכישת דירה מקבלן גדול. ליאורה, במקצועיות רבה בנועם הליכות ובסבלנות אין קץ פירקה מוקש אחר מוקש בחוזה הרכישה והפכה העסקה לאפשרית. בהתמדה וללא פשרות דאגה ליאורה לעגן בחוזה את הנדרש להבטחת זכויותינו.

נשמח להיעזר בשירותיה גם בעתיד.

רן ורנית גולדה  


1 באפריל 2015

לכבוד עו"ד ליאורה גדיש,

ברצוננו להביע את הערכתנו לטיפולך המסור בהסכם רכישת דירתנו במודיעין. זאת לאחר ש"הצלת" אותנו מרכישה מסוכנת אחרת אחרי שהצפת נתון בחוזה שגרם לנו לבדוק ולמצוא ליקוי בניה משמעותי בדירה שעמדנו לרכוש. כמו כן, בדיקתך היסודית העלתה תמונה חיובית של ההצמדות לדירה עם גילויה של החנייה המקורה. תודה על ליווי מסור במשך שנים, כל הדרך מחוזה הרכישה, עבודה מול החברה המשכנת, הבנקים, הרשויות ועד רישום הדירה בטאבו.

בברכה, דנה ויואב לוינגר - מודיעין


April 13th 2015

Hi Liora Gadish,

We hired Liora Gadish for legal representation and contract negotiation for a property in Israel that my parents were purchasing. Liora was professional, meticulous, easy to work with, and dependable. She didn't miss a beat and was there for us every step of the way, at any hour of the day. I would highly recommend her and would not hesitate to hire her again in the future. 

Chana Resnick Pinto


15 בפברואר 2015

‏‏לפני כמה חודשים הייתי צריכה עו"ד לענייני נדל"ן. פרסמתי על זה פוסט בפייסבוק והגעתי לעורכת דין ליאורה גדיש. ליאורה היא אחת משרשרת הניסים שקרו לי בזמן האחרון ואם יש משהו שאני יכולה לעשות (למענכם!) הוא שתכירו בקיומה.

כמה שאני אוהבת את האישה החכמה והנעימה הזאת. 

נתחיל בזה שבזכות עצותיה הטובות והנסיון המקצועי שלה חסכתי אלפי שקלים. זה אולי נשמע כמו פרסומת לסוכנות ביטוח, אבל כך היה. נחסך ממני תשלום ענקי ...אך ורק בזכות התושיה והחכמה שלה. נמשיך בזה שכל העבודה איתה התנהלה באחת התקופות הפחות שמחות בחיי, אבל בזכות הרגישות, התמיכה והנתינה האינסופית שלה, הכול התנהל הרבה מעל המצופה. ונסיים בזה שהיא פשוט אשת מקצוע מעולה, בקיאה בכל רזי המקצוע ועושה מלאכתה נאמנה כבר שנים. אה, וכל השמועה הזאת על עורכי דין גזלנים שרק כסף חשוב להם ממש לא תקפה לגביה. היא אישה ישרה והגונה מאין כמותה. 

בקיצור - עורכת דין לענייני נדל"ן רציתם? לליאורה גדיש פניתם. 

אני ממליצה בלב שלם! 

מאיה שילון 


17 בפברואר - ליאורה שלום, 

רציתי להודות לך על חלקך הרב בחתימה החוזה שהיה אתמול במשרדך.

היינו הרבה אנשים, משני הצדדים, חלקם היו לחוצים מאד. את פעלת ברוגע ובנועם ובעיקר ביעילות רבה למרות הלחץ מסביב. היית מפוקסת ובכל זאת, גם קשובה לכל הצדדים הנוגעים בדבר. זה למעלה מ-14 שנה, את משמשת לי כעורכת דין בתחומים שונים.

הכנת לי צו אפוטרופסות עבור אמי, וכעבור שנים, צו לקיום צוואה. שניהם נעשו ביעילות ובמהירות והצווים התקבלו ללא עיכובים. ומעל לכל, היית רגישה לתחושותי במעמדים קשים אלו.

עזרת לי גם להכין תיק בבית משפט לתביעות קטנות, בו זכיתי. מעבר להיותך מקצועית לעילא ולעילא, את רואה גם את האדם שיושב מולך, ולא רק "עוד תיק". תמיד נתת לי את ההרגשה הנוחה להתייעץ איתך בנושאים משפטיים שונים בטלפון, מבלי לחייב אותי בשכר טירחה.  

אתמול, במשרדך חתמנו על חוזה שהיה משמעותי ביותר עבורי.  אני רוצה להודות לך על רגישותך הרבה! 

תודה! אביבה גינזבורג


 January 15th, Daniel Kibel - Raanana

I have had the pleasure of working with Liora Gadish with both buying and selling properties, and I have no hesitation in recommending her. First and foremost, Liora is a really nice person. She is also super-professional, and knows the business inside-out. (Any estate agent I have ever used has known Liora and only has good things to say. So she is well known as well)

Buying a property is a serious business, and one of the largest and most significant investments most of us will ever make. Having someone like Liora covering you back, dealing with everything from A-Z gives a real sense of security

Daniel Kibel


ינואר 2015 – אורי ומירב קמאי

עו"ד ליאורה גדיש סייעה לנו ברכישת דירה.

עו"ד גדיש הינה מקצועית בצורה יוצאת דופן ומורגש שבעלת ניסיון רב. לא פחות מכך -  נעימה, משרה אוירה טובה ומסבירה את הדברים בגובה העיניים (גם למי שלא מבין דבר וחצי דבר בחוזי מקרקעין..).

הרגשנו נוח להתייעץ איתה בכל דבר ועניין, ידענו על מי לסמוך, שידאג לאינטרסים שלנו ולקבלתם ע"י הצד השני.

אנחנו ממליצים בחום! ללא ספק נפנה אליה שוב בעתיד.

בתודה, אורי ומירב 


בס"ד

Raanana, le  21-12-2014

ABOUHATSIRA  Yaakov

Lettre de remerciements et de recommendations,

Maître  Liora GADISH  Avocat et Notaire,

Voilà plus de onze ans que nous avons le plaisir et la satisfaction de bénéficier de vos services au titre d'Avocat et Notaire dans notre ville RAANANA.

En tant que Olim hadashim, nous avons dû nous décider rapidement à procéder à une acquisition immobilière.

Alors que nous n'avions pas encore la maîtrise de la langue, ni l'expérience du  marché immobilier, ni la connaissance des procédures juridiques liées a l'acquisition d'un bien immobilier en ISRAEL, nous avons eu la chance d'être guidés et assités en tous points par Maître Liora  GADISH.

Son professionnalisme, son expérience, son dévouement et sa disponibilité nous ont  permis de franchir avec confiance et sérénité toutes les étapes de l'acquisition de notre maison, depuis la recherche sur le terrain, la visite de l'appartement pour déceler les éventuels "pièges", la négociation sur le "juste prix", les "bons conseils",  et bien entendu, la prise en charge de toutes les démarches juridiques et admistratives.

Et c'est sans la moindre hésitation que, récemment, nous avons fait appel de nouveau à ses services pour diriger l'acquisition d'un bien immobilier au profit d'une famille encore résidente en France,  en préparation de leur future ALIYA.

Aussi, c'est avec plaisir et reconnaissance que nous vous adressons  cette lettre de remerciements et de recommendations, pour votre sérieux et pour vos qualités humaines au service d'une remarquable efficatité professionnelle.

יעקב אבוחצירא, רעננה                                                                                                                                                                                                                             


דצמבר 2014 - אסנת ואריק ינושבסקי 

הופנינו לעורכת הדין ליאורה גדיש ע"י בני משפחתנו אותם ליוותה בתהליך מעבר לדיור מוגן. ההמלצה על ליאורה לוותה במילים חמות ותיאורים מרגשים על מקצועיותה, יכולה הנדירה לרדת לפרטים ובד בבד לא לאבד את התמונה כולה. ליאורה ליוותה אותנו בתהליך של רכישת דירה. בהיותנו דיפלומטים המשרתים בחו"ל הצטרפו לתהליך הרכישה מורכבויות שנבעו מאופי התפקיד ומעצם העובדה שאנו שוהים בחו"ל. ליאורה ניהלה את התהליך ביד רמה ויצגה אותנו נאמנה בפני כל הצדדים. בשלב מסוים במהלך הרכישה, אמר לנו הצד השני שהוא "מקנא" בנו על שיש לנו ייצוג מקצועי ומזדהה כמו ליאורה. "זה כאילו שהיא קונה את הדירה לעצמה", אמר.

מטבע הדברים, תהליכים משפטיים מלווים לא אחת במתח וחששות. ליאורה ידעה תמיד להרגיע אותנו, לצפות בעיות ולמצוא פתרונות מיוחדים ומקצועיים. בקיאותה ברזי החוק והידע האטומי שלה סייעו לנו מאוד. כל מי שישכור את שירותיה של ליאורה, יצא נשכר וירוויח טיפול מקצועי, ממצא ובבד בבד רגיש ואישי.

תודה לך ליאורה! 


12.11.14 - Quisiera compartir mi experiencia con la Abogada Liora Gadish.

Liora es especialista en temas de real estate.  Conoce el tema a profundidad y tiene mucha experiencia. Contraté sus servicios para asesorarme y representarme en la compra de una propiedad.

Puedo afirmar con certeza,  que Liora es una persona muy profesional, responsable, organizada, inteligente, ágil, servicial, honesta, tiene muy buen trato, buenos valores  y es decente en el cobro de sus servicios.    Liora es responsiva. Responde a las llamadas o comunicados y me ha acompañado a lo largo del proceso de compra venta con buena actitud.

Liora me asesoró con claridad y paciencia en cada paso del proceso de compra/venta aconsejando lo que conviene o no hacer.  

Vale la pena resaltar, que Liora me ayudo a destrabar negociaciones entre el vendedor, su abogado representante y yo, cuando las negociaciones aparentemente no parecían tener salida, hasta llegar a acuerdos que culminaron finalmente en la compra/venta de la propiedad. Cabe mencionar que muchas de las negociaciones se hicieron a larga distancia agregando un grado más de dificultad. 

Liora investigo y analizó el estado legal de la propiedad recopilando toda documentación pertinente, buscando posibles anomalías.      

Liora siempre estuvo defendiendo mis intereses y abogando para sean acordados y reflejados en los contratos y en la ejecución de los mismos.  

Liora realizo los trámites ante las agencias gubernamentales.

 En resumen, Liora excedió mis expectativas, quedé muy satisfecho con sus servicios y su actitud positiva, por lo que la recomiendo ampliamente.   

Ruben Kleiman  -  Olé Jadash de México. 


Ян и Инна Север.

Ноябрь 2014.

Мы обратились к адвокату Лиоре Гадиш после того, как нам её порекомендовали наши хорошие знакомые.

Речь идёт о покупке квартиры у большой строительной компании. Скажем честно, что изначально мы не питали никаких иллюзий по поводу помощи адвоката и обратились к адвокату потому что "это было необходимо сделать".

Но в процессе проверки договора  о покупке квартиры Лиорой, ведения ею переговоров  с адвокатами строительной компании и при подписании договора, мы убедились в обратном и благодарим судьбу за то, что она пересекла нас с  Лиорой.  

Лиора – это профессионал высочайшего уровня, знает своё дело и выполняет работу самым лучшим образом, отстаивает интересы клиента, как свои личные. Благодаря её профессионализму, настойчивости, умению вести переговоры, душевным качествам, терпению, многие пункты договора были изменены в нашу пользу, она отстояла наши интересы и добилась для нас самых лучших условий договора.

От всей души мы хотим поблагодарить  Лиору за её великолепную работу. Она "оправдывает" каждый, заплаченный ей шекель. И кроме всего, мы получили большое удовольствие от процесса.

Если вы стоите перед покупкой/продажей/съёмом квартиры, мы искренне рекомендуем воспользоваться услугами адвоката Лиоры Гадиш. 


Nov 04 2014 

see recommendation click here | lire la recommendation cliquez  ici

To whom it may concern:

Several years ago, I have encountered a legal dispute regarding a real estate transaction. Following a search, I was referred to and assigned the case to Mrs Liora Gadish. During the subsequent period which lasted for over a year and evolved over several legal proceedings and formalities, I had the opportunity to get to know to Mrs Liora Gadish.

We spent long hours of face to face sessions, phone calls and written communication. to Mrs Liora Gadish combines a unique combination of high degree of professionalism, applicable in and out of court expertise, hard work (long and late hours when it counts!), dedication (never says never!) and a caring personality that is always ready to listen and explain during difficult and tense times.

I highly recommend Mrs Liora Gadish!

Sincerely,

Israel Sandler - CEO  


אוקטובר 2014 -  תמר לגה 

הגעתי לעו"ד ליאורה גדיש להתייעצות לגבי בעיית נדל"ן מורכבת ובלתי פתורה במשך 15 שנים, לאחר ניסיונות של מספר עורכי דין להגיע לפתרון ללא הועיל בעניין פירוק שיתוף במקרקעין.

מי שהפנה אותי לליאורה הדגיש שהינה בעלת חשיבה ופתרונות יצירתיים.

גיליתי זן אחר של עו"ד. חכמה במיוחד, בעלת חשיבה לא מקובעת, מקצועית, מתמצאת ברזי ונבכי המשפט, קשובה, אמינה. ובנוסף, אנושית, חמה, תומכת, רגועה ומרגיעה.

לאחר תהליך נפתל,  בזכות מקצועיותה, חשיבתה היצירתית, הרוגע והנועם ותמיכתה האינסופית הגיע התהליך לסיומו ולפתרונו באופן משמח שלא יכולתי להעלות על דעתי בחלומותיי הטובים ביותר.

מאז היכרותי את ליאורה משפחתי ואנכי לא מבצעים שום צעד הדורש התערבות עו"ד ללא ליאורה.
תמיד אנו נענים במקצועיות, בחום, במהירות ובפתרונות מדהימים.

לאחרונה אני מלווה את אמי במעבר לדיור מוגן, כמובן מאליו פניתי לליאורה על מנת שתלווה אותנו בהיבטים המשפטיים והחוקיים. ליאורה ליוותה אותנו מרגע קבלת החוזה לידיה, וכרגיל - בדיקתו באופן קפדני ודקדקני, דרך מו"מ עם הנוגעים בדבר ועד תהליך וסיום החתימה בנוכחותה המקצועית, המרגיעה והרגועה, החמה והאנושית.

ממליצה בהערכה, בחום ובתודה! תמר 


Oct 05 2014 - אריק שי  

ברצוני להביע בזאת  הבעת תודה לעורכת הדין גדיש אותה למדתי להכיר במשך השנתיים האחרונות על היותה  בעלת מקצוע מעולה לעילא  ולעילא.תמיד נכונה לתת עזרה   רלוונטית  וקורקטית  בתחומי עיסוקה. כן ברצוני לציין את אדיבותה ויחסי האנוש המעולים  שלה בכל מצב. בברכת חתימה טובה ושנה טובה!  


Jun 1 2014

v.p Marketing & Sales, Menora Mivtachim

לליאורה הינה עורכת דין מהדרגה הראשונה. היה לנו העונג לעבוד עמה בכמה הזדמנויות ובכל פעם היא עשתה עבודה מעולה והביאה לתוצאות הטובות ביותר. מקצועית, יעילה, יסודית ומוכשרת - פשוט תענוג לעבוד איתה. מומלצת בחום ואנחנו נמשיך לעבוד עמה.

יעל גרינולד 


Steve Taylor - May 8 2014

Managing Director Keter International at KETER PLASTIC LTD

Liora is truly a trustworthy Lawyer. Highly efficient and a pleasure to work with. 


Arik Hamo - Mar 27 2014

project sales manager at pelephone comunication ltd

שכרנו את ליאורה לאחר שקיבלנו עליה המלצות רבות מגורמים רבים כולל בכירים במערכת המשפטית שהיא ייצגה. ליאורה נשכרה ע"י לייצג את קבוצת הרוכשים שהקמתי לטובת ניהול מו"מ על חוזה רכישת הדירות לקבוצה מול העו"ד של הקבלן אני יכול להגיד שלולא ליאורה לא היתה עסקה עם הקבלן, שכן התנאים המוקדמים בחוזה היו מאוד מורכבים ומאוד חד צדדיים לטובת הקבלן שלא היה מוכן לזוז מעמדתו.

ליאורה בזכות עיקשות , בזכות יצירתיות , בזכות מעורבות רגשית עמוקה כאילו היא רוכשת עבורה את הדירה , הצליחה לפתור , להתגבר ולהשיג תנאים טובים יותר בחוזה עבור הקבוצה היום לאחר החוזה אני יכול לאמר בוודאות שהחוזה שהקבוצה חתמה הינו החוזה . הטוב ביותר שנעשה מול הקבלן בהשוואה לחוזים אחרים החוזה שחתמנו בזכות ליאורה נתן מענה למספר בעיות קריטיות שעלו אחרי החוזה ואפשר לנו לדרוש מהקבלן שינויים ופתרונות שחסכו לנו סכומי כסף דולים וגמישות רבה בהתנהלות מול הקבלן בהשוואה לרוכשים אחרים. ממליץ בחום. 


Marom Ben-menahem - Mar 26 2014,

Sales at Starhome

I enjoyed very much to have Liora as my legal advisor. Liora high professionalism, "Can Do" attitude and high integrity is only few of her excellent value. I do recommended on using Liora services and I will be happy to provide further details if needed. 

Thank you!

Marom Ben-Menachem, General Manager Africa and Middle East 


Elad Appel - Mar 25 2014

Financial Analyst at Comverse

Hi Liora,

In both appartment purchases we've done with your assistance we were very impressed from your expertise, and wisdon of handlig the process, thinking ahead of us. In the 2nd time you werent able to attenc the actual signage but you have found a very good attorney that have also done a very good job, so from my side its very good to work with someone who has a network of expeerts that can be used in case he isn't availble. It gives business continuity that is sometimes crucial for customers. I'm sure we will work with you againless. 


Ivor Silverman - Mar 25 2014

Story Writer

Dear Liora,

I just had to write to tell you a few observations of mine. When we came to sign all the paperwork together with our purchasers Lawyer. I noticed many things. How you conducted yourself, was admirable. I observed the other Lawyer, he behaved I am sad to say like a typical Israeli, he behaved like a street trader. You stood head and shoulders above him and dealt with the issues at hand not allowing him to phase you or bully you. I watched how your only concern was for your clients welfare. Although I do not speak the language, I was able to see what and who you are. You are a very talented and kindly woman. I have had much experience in my dealings with Lawyers and there is perhaps only who came close to you with your honesty and integrity. Life is not only about money and wealth. But you have a great deal of wealth in who you are. You are a true Aishes Chayill. I can only say it was a pleasure to have done business with you and to have known you.

Much Gratitude and Respect,

Ivor 

רוצים להתעדכן בחדשות נדל"ן? הירשמו כאן לניוזלטר 

חדשות משרד עו"ד גדיש

 • צוואה הדדית
  רבים מאיתנו אוהבים תכנון ושליטה. לתכנן מה לעשות בכסף, מה יהיה התפריט בארוחה חגיגית ואיפה נבלה בכל דק...
 • כספי ירושה לגרוש?
  האם יתכן שכספי ירושה יתחלקו בין הבת לבין בעלה, המתגרש ממנה...? למרבה הפלא ביהמ"ש ענה על שאלה זו בחיו...
 • מדוע חשוב לדייק בהוראות ה...
   
  האמנם זה משנה מה יהיה הניסוח המדויק של כל מילה ומילה? לאחר קריאת המקרה הבא תראו כמה זה ...
 • טעויות נפוצות במיסוי נדל"...
  טעויות נפוצות במיסוי נדל"ן: "ונשמרתם לנפשותיכם"  .... לקרוא ולשמור... 
  בעידן שבו בקל...