סוף מעשה במחשבה תחילה - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
ייעוץ וליווי בנדל"ן מקרקעין - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
באתר תמצאו תוכן עדכני וחדשותי בנדלן
חוזים רכישת נדלן - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
כתיבת צוואה - משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה
משרד עורכת דין גדיש ליאורה, רעננה

אודות משרד עו"ד גדיש

עורכת הדין ליאורה גדיש בוגרת הפקולטה למשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן משנת 1995, מוסמכת כעורכת דין וחברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 1996, ובעלת רישיון נוטריון משנת 2008. עו"ד גדיש מקפידה להתעדכן ולהשתלם במסגרת ההשתלמויות הנערכות מטעם לשכת עורכי הדין. היא משתלמת תדיר במיסוי מקרקעין, בחידושים בדיני מקרקעין ובדיני צוואות.

עורכת הדין ליאורה גדיש ליוותה עד היום וערכה למעלה מאלף עסקאות מכר במקרקעין, שחלק ניכר מהם היו בתי יוקרה. היא מייצגת גם לקוחות ברכישת נכסים במסגרת כינוס נכסים, ברכישת נכסים בפרויקטים של תמ"א 38, ובהסכמי שותפות בבעלות בנכס. עו"ד גדיש מייצגת אף משקיעים מחו"ל ועולים חדשים דוברי אנגלית וצרפתית, המעוניינים ברכישת נדל"ן בישראל, ועוסקת בנוסף בניהול שוטף של נדל"ן עבור לקוחות מהארץ ומחו"ל.

עורכת הדין ליאורה גדיש בעלת ידע וניסיון רב, בליווי לקוחות ובעריכת הסכמי מכר במקרקעין, במיוחד של בתים צמודי קרקע, הבנויים על קרקע פרטית או מנהל, במקרים בהם התגלו חריגות בניה או קיים חשש לחריגות בניה. העבודה המשפטית בחריגת בניה במקרה של הכשרת החריגה או אי הכשרת החריגה, מתבטאת בליווי הלקוחות בתהליך, לרבות ניסוח החוזה, באופן שיגן על הלקוחות לאור הנסיבות. עו"ד גדיש מעניקה ללקוחותיה ליווי משפטי מתאים, ומבטיחה את זכויותיהם בהסכם שיגן עליהם בכל ההיבטים הקשורים בחריגות בניה, לשם חתימה על עסקה בטוחה ושמירה על כספם.

 

עו"ד ליאורה גדיש מלווה את הלקוח בכל שלבי רכישת הנכס, ובכל הקשור בתכנון העסקה, עד לחתימת החוזה. היא בעלת ידע וניסיון רב בייעוץ ובהכוונת הלקוח בכל ההיבטים המיסויים והכלכליים, ובהכוונת הלקוח בביצוע כל הבדיקות הנדרשות טרום רכישת נכס, מעבר לבדיקות המשפטיות המתבצעות על ידה. עו"ד גדיש משתפת פעולה עם מומחים רלוונטיים, לשם בדיקה מקדמית מושלמת ויסודית טרום רכישת נכס, על מנת שהרוכש ידע בוודאות ובמדויק את מצב הנכס אותו הוא מעוניין לרכוש.   

לאחר חשיפת מצב הנכס, עו"ד גדיש מטמיעה את כל האינפורמציה החוזית הנדרשת בהסכם רכישה או מכירה, לשם הגנה על זכויות הלקוח, ומקפידה על רישום זכויות הנדל"ן על שם הקונה, בלשכת רישום המקרקעין, עד הפרט האחרון. 

רוצים להתעדכן בחדשות נדל"ן? הירשמו כאן לניוזלטר 

חדשות משרד עו"ד גדיש

 • צוואה הדדית
  רבים מאיתנו אוהבים תכנון ושליטה. לתכנן מה לעשות בכסף, מה יהיה התפריט בארוחה חגיגית ואיפה נבלה בכל דק...
 • כספי ירושה לגרוש?
  האם יתכן שכספי ירושה יתחלקו בין הבת לבין בעלה, המתגרש ממנה...? למרבה הפלא ביהמ"ש ענה על שאלה זו בחיו...
 • מדוע חשוב לדייק בהוראות ה...
   
  האמנם זה משנה מה יהיה הניסוח המדויק של כל מילה ומילה? לאחר קריאת המקרה הבא תראו כמה זה ...
 • טעויות נפוצות במיסוי נדל"...
  טעויות נפוצות במיסוי נדל"ן: "ונשמרתם לנפשותיכם"  .... לקרוא ולשמור... 
  בעידן שבו בקל...